| AnOnImUl321123 a întrebat:

Sall TPU
Am vrut sa instalez windows 7 pe pc-ul meu insa chiar daca aveam memorie nu era compatibil sau bun acel windows. Am reinstalat windowsul xp iar acum din cand in cand se stinge ecranul, nu se opreste pc-ul doar se face ecranul negru asta tine vreo 5 secunde apoi revine la normal. Ce ar trebui sa fac? Nici sunetul nu merge si acum 2 saptamanu am cumparat o noua placa de sunet care a mers pana am vrut sa fac windows-ul. Cum pot rezolva treaba asta? A si inca ceva, am gta s-a pus pe stick si cand il pun in pc merge insa cand vreau sa ies din joc nu ma lasa sa fac nimic, totul e negru numai mouse-ul apare in rest e tot negru la pc, nici daca scot stick-ul nu merge numai daca ii dau restart la pc. Cum rezolv problemele acestea? FUNDA
RASPUNDETI NUMAI DACA STITI SIGUR CUM TREBUIE FACUT NU RASPUNDETI AIUREA SI INCA CEVA, Cosmin86 tu sa NU raspunzi nici daca stii ca m-am saturat de criticile tale tampite. Multumesc, sall.

1 răspuns:
| andyeyes99 a răspuns:

Drivere de la placa video si de la cea de sunet le-ai instalat?