| Mia1239 a întrebat:

Vreau sa stiu daca joaca cineva Star Stable? Daca da, stie cineva cum face sa mearga calul fara calaret? Multumesc.

Fundita!winking

13 răspunsuri:
| Belicikca1121 a răspuns:

Stiu eu:
te loghezi la joc dai play dar nu deschizi imaginea uitete mai departe si vei sti!
Daca ai windows 7. ca asa am eu
ke duci la my computer, dai documentul unde este scris users. la mine e document C
si dai la users, dupa documentul Starstableonline si dai la data si iti apare acolo Toate instrumentele din star stable. dupa, Stergi Halter_reins tot ce e cu Halter_reins ( cu atentie ) daca stergi ceva care nu trebuie star stable nu va mai merge pe calculatorul/laptopul tau. Si nu trebuie sa fii star rider!
Funda?

| Belicikca1121 a răspuns:

Pe mine ma cheama in joc : Karoline Diamondforest si calul Daisylove. vb. pe yahoo meu : alinaandreea03@yahoo.com poate ne intalnim in joc!

| Elenabrave10 a răspuns (pentru Belicikca1121):

Eu ma chem Elena PuppyStar iar calul Angelpearl

| Radu_Alex_1986 a răspuns:

Buna ziua am o intrebare la star stable ce imi trebuie ca sa sar findca nu ma lasa zice ceva despre o misiune speciala

| sinzi12345 a răspuns (pentru Radu_Alex_1986):

Da trebuie sa fi star rider

| Belicikca1121 a răspuns (pentru sinzi12345):

Nu trebuie

| AlexandraDream23 a răspuns (pentru Radu_Alex_1986):

Pai este o misiune in care inveti sa sari daca esti membru

| CrinaaaC a răspuns (pentru sinzi12345):

Ba nu.

| Ciuberea_Radu_1993 a răspuns:

Nu se poate ca am intrebat pe multi

| Ciuberea_Radu_1993 a răspuns:

Daca asi fi stiut tiasi fi spus.ai vazut videoclip pe youtube wild horses

| Jeaxon_Barzu_1970 a răspuns:

Vrea sa joc eu

| Jeaxon_Barzu_1970 a răspuns:

Cum al joc