| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa! Am o problema cu versiunea cea noua Barn Buddy ...Imi apare loading si astept cateva minute si nimic.Nu mi` se incarca crying. Mai are cineva problema asta straight face? Funddaaa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am problema asta sad si nu stiu ce sa fac at wits' end

| andr33a_5009 a răspuns:

Am avut si eu problema asta dar s-a rezolvat in cateva zile din cate stiu eu se fac anumite schimbari la joc

| Zumm a răspuns:

Si eu am avut problema asta. da si-a revenit de la sine tongue

| mihay97facebook a răspuns:

Da unde ai intrat sa te joci la barn buddy?