| adella a întrebat:

Bunaa... Vreau si eu sa stiu cum pot sa fac sa imi recuperez poze mai vechi de pe pc...straight face... cei care le au cu calculatoarele...merge asa ceva?sad cineva mi le-a sters mai demult din calculator si din recycle bin...crying si as dori sa stiu daca printr-o anume operatie ar merge sa mi le recuperez...multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Boby a răspuns:

Daca nu ai rescris poate ai noroc
Ai aici un soft de recuperat si cum sa-l folosesti Bafta si sa-mi spui daca ti-a fost de folos
http://www.videotutorial.ro/? p=1279

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu recovery my files sau easy recovery. daca doresti, ti-l trimit eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit cu succes: GetDataBack, poti incerca varianta trial pentru a vedea daca mai ai acces la poze. Pana ce gasesti un soft potrivit pentru recuperarea pozelor, recomandat este sa nu folosesti partitia in cauza (sa nu scrii pe ea noi lucruri)...