| Kiddaly a întrebat:

Bunaaa... cum pot face rost de acele bule transparente care se pun pe pozele de profil/coperta pentru paginile de pe facebook? Am auzit ca se fac in photoshop dar eu nu vreau sa-l descarc deoarece nu am mult spatiu... Si ma gandeam ca cineva imi poate da un site de unde sa le ddescarc sau macar sa le creez eu online sau in photoscape?! Dau FUNDA promit

Răspuns Câştigător
| Alina_Stefana_1994 a răspuns:

Http://pozepngdecover.blogspot.ro/2013/05/bule.html Sper ca te-am ajutat cat am putut. Pe acest site daca vrei, mai sunt si mustati si fete valfre, pentru asta apasa ''Pagina mai noua'' sau ''Pagina mai veche''. Fundita? :D

3 răspunsuri:
| Kiddaly explică (pentru sebs22):

Imi pare rau dar nu are nicio legatura cu intrebarea pe care am pus-o...

| andaacrissandaa a răspuns:

Buna! Pe site-ul www.befunky.com. Dai get started. Iti alegi o poza din calculator, facebook sau altele, astepti sa apara, dai pe ultima cateogorie din partea stanga (acel patratel cu linii). Iti alegi ce filtru de acolo vrei, dar cel cu bule se numeste "bokeh". Sper ca ti-am fost de folos. Fundita? :D