| dany7 a întrebat:

BUnaaaaaa TPU. Nustiu ce sa fac poate ma sfatuiti voiwinking:Eu momentan am un samsung s5230.As vrea sa il vand sa mai pun 1 mil 2 si sa imi iau ceva nou, problema mea este ce sa imi iau? Eu as vrea un telefon cu touch screen maxim 6 mil. Voi ce spuneti sa fac sa tin s5230 sau sa imi ia-u altul

5 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

O varianta ar fi Nokia 5230 care e destul de bunicel, dar o varianta ar mai fi Sony Ericsson XPERIA X10 mini. Uite aici o comparatie intre cele doua telefoane
http://www.gsmland.ro/......ompare.php

| AnaEindragostita a răspuns:

Nokia 5230 este foarte bun si eu am este superr telefonulll.

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Lg optimus one:Xlove struck
am eu si merita sa il iei

| KeoAndrewDo a răspuns:

Galaxy S ---! E scump dar pui dublu si iti iese orice Ceva pe Sistemul Android! E cel mai tare!

| dany26 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search - e super de asta am si eu