| Cristina_8510 a întrebat:

BunaTPU :* va rog mult sa ma ajutati! am un laptop asus eee pc 1001 px si de cateva zile incoace se deschide dar nu imi apar icoanele de internet si folderele pe desktop si nici bara de log off imi apare doar imaginea de desktop... jos sunt niste beculete ca lumina alabastra mie mi se aprinde beculetul in forma de bec ceea ce inseamna ca este o problema! va rog ajutati-ma! ce ar trebui sa fac sa mearga? dau funda :* multumesssc

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0&biw=1280&bih=502

2 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Cel mai simplu reinstalezi windowsul... dureaza mai putin decat sa il chinui cu ''''oare ce are''''

| Cristina_8510 explică:

Si cum reinstalez windowsul? :-s?