| ancaa_1330 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop http://www.emag.ro/.......SE80D.037 Vorbind din toate pct de vedere.

1 răspuns:
| virus5381 a răspuns:

Foarte slab... Daca vrei sa te uiti la un film blueray o s aiti mearga sacadat in afara de mario nu cred ca vei putea juca ceva laughing. Acuma daca il folosesti la chestii gen word si C++ ii ok acolo ii bun si un Pentium 1 laughing. Crede-ma daca il vei cumpara nu o sa fi multmit de el delocwinking. Ca sa iti zic ramii sunt faoarte putini 1GB si mai is si DDR 2. Din cate stiu Intel atom nu ii dual core si nici nu cred ca er co procesor deci si acesta este foarte slab. Pt laptop hardu ii ok oricum daca vrei sa il folosesti calumea trebuie sa iti cumperi un hard extern. Acuma pentru pretu asta cred ca ai purea gasi cate ceva putin mai bun nu cu mul. Daca ai mai pune 3-4 milioane ai putea lua ceva cat de cat ok. Bafta la convins parintii rolling on the floor