| Alex9_4287 a întrebat:

Bunaziua as vrea sa iau si eu o tableta dar nu ma pot decide intre :Tableta E-BODA IMPRESSPEED E300 IPS cu procesor Dual-Core Amlogic si Tableta Allview Alldro Speed DUO cu procesor Cortex A9 Dual-Core care ar fi mai buna?

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Ia-ti ALLVIEW, deoarece cei de la E-BODA sunt buni pe radio-uri, sisteme muzicale...parerea mea este sa mergi pe Allview, chiar daca touchscreen-ul este mai slabut. E O ALEGERE BUNA! O zi frumoasa! happy

1 răspuns:
| ZK a răspuns:

Nu iti lua E-boda. Stiu pe cineva care are tot asa o tableta si o trimite la service aproape in fiecare luna.