| mugurelpetru a întrebat:

Tableta-e-boda-impresspeed-e300-ips-cu-procesor-dual-cor e-amlogic-15ghz-7-1gb-ddr3-8gb-wi-fi-android-40 as vrea parerea voastra despre aceasta tableta vreau sa ziceti fiecare daca e buna sau rea? si nuar la prosteala

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Daca te referi la aceasta tableta http://bit.ly/13p08JG iti pot spune ca vei face o invetitie buna.

Uitandu-te peste configuratia lui vei vedea ca dispune de:

-procesor bun de 1, 5 ghz si ecran tactil foarte fidel
-1gb ram: poti rula multe aplicatii simultan fara sa se miste greu

Aceste doua caracteristici o transforma intr-o tableta perfecta pentru uz general. Totusi un dezavantaj este ca nu are gps

| CristiN07 a răspuns:

E buna dar mai mult de 11 milioane nas da pe ea! happy

| mugurelpetru explică (pentru CristiN07):

Costa
549 lei

| CristiN07 a răspuns (pentru mugurelpetru):

In cazul asta poti so cumperii cu incredere. big grin happy