| HighFlyer a întrebat:

Ca sa imi instalez medieval total war gold trebuie sa dezinstalez medieval total war, l-am dezinstalat, dar tot nu ma lasa sa-l instalez. Ce sa fac?

1 răspuns:
| kHaLiF a răspuns:

Cauti folderul in care s-a instalat prima data jocul si il stergi

intri in START, dai pe Run si scrii: regedit
acolo apesi CTRL+F si cauti si stergi tot ce tine de joc dupa exemplul: "Medieval total War"...
trebuie sa ai grija cum umbli acolo... daca nu ai mai facut asa ceva, te sfatuiesc sa umbli cu grija acolo sau deloc

alta metoda ar fi ca sa instalezi jocul in alt folder
Succes!