| Narcis2015 a întrebat:

Ca sa te conectezi la o retea wireless poti doar de pe mobil si laptop?

Răspuns Câştigător
| xXGaByxD a răspuns:

Nu, mai poti sa te conectezi si de pe o unitate dar trebuie sa ai o placuta wifi in ea nu costa mult si asa nu mai porti cablurile dupa tine daca ai calculator iar pe langa asta te mai poti conecta la un smart tv funda big grin

| Narcis2015 explică (pentru xXGaByxD):

Mersi,dar pot verifica daca am?

| xXGaByxD a răspuns (pentru Narcis2015):

Pai normal ar trebui sa iti apara ca la laptop in partea dreapta jos casuta in care sa te contectezi. dar cam putine calculatoare erau inainte cu din astea