| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa te inregistrezi pe Yahoo trebuie sa-ti lasi numarul de telefon. Nu poti sa nu-ti lasi numarul sau nu e un site ca sa nu ti-l ceara?

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pune si tu niste numere la nimereala, daca nu vrei sa-ti lasi numarul de telefon.

| C0olmonkey a răspuns:

Lasa necompletat.

| claudytza01 a răspuns:

Nu e neaparat sa iti lasi nr...omiti acea casuta...

| anonim_4396 explică (pentru claudytza01):

Nu vrea zice ca e obligatorie.

| claudytza01 a răspuns:

At nu stiu eu mi-l-am facut de multi ani j nu era necesar...s-au modernizat si eiwinking...pai gmail nu cere nr de tel incearca-l!

| andreialex21 a răspuns:

Salut,nr de telefon trebuie sa il eviti pentru ca: Daca cineva iti stie id_ul si parola de mess si vrea sa iti schimbe parola tie iti apare pe telefon parola respectiva...dar daca nu eviti aceasta casuta.Eu asa am facut. Sper ca te_am ajutat! Sarbatori fericite, si multa sanatate!