| evellinalalala a întrebat:

CALCULATOR! Acum cateva zile probabil ca am instalat un program care acum nu-l mai am, oricum, nu asta este ideea, probabil cand am instalat acel program desi eu am dat sa nu se instaleze alte chestii (mi-a aparut in Panoul de control la fisierele care se pot dezinstala sau repara) - aceste chestii sunt Microsoft.NET Framework 4.5.1; Microsoft Silverlight!
Problema este, nu stiu daca, chiar s-au instalat atunci dar vreau sa scap de ele si ma gandeam sa le dezinstalez dar am apelat la voi ca poate cine stie ce mai stric pe calculator! Si vreau sa stiu daca are sau nu vreo legatura cu vreun program care nu trebuie sters!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Sunt actualizari ale sistemului operativ. eu iti recomand sa nu le dezinstalezi.