| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a întrebat:

Helpppp!cryingam instalat un program red skin pentru yahoo messenger si nu-mi place vreau sa-l dezinstalez dar nu-l gasesc nicaiei in lista din panoul de control...stie cineva cum il pot dezinstala? plssad

kiss

Răspuns Câştigător
| Abi_5708 a răspuns:

Reinstaleazal din nouwinking
sau cauta pe net si downloadeza yahoo messenger din nouwinking

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Intri in Messenger, mergi la Preferences -> Appearance, dai click pe Change Skin si alegi de acolo altul.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Imi dai si mie skinul.big grin

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ explică:

Abh problema e ca nu-mi mai apareau chestiile cu skinul...in fine orkum am rezolvat problemabig grinhappy

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ explică:

Abh problema e ca nu-mi mai apareau chestiile cu skinul...in fine orkum am rezolvat problemabig grinhappy

| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ explică:

Pai faza e ca nu-mi mai apareau chestiile cu skin-ul pentru ca nu-l selectasem de acolo e un progam aparte...in fn oricum am rezolvat problemahappybig grin