| NuclearGandhi a întrebat:

Calculatorul meu s-a stricat recent dar de vina este doar memoria placa video este in regula am un laptop dar nu are placa video dedicata as putea conecta placa calculatorului la laptop si cum?

1 răspuns:
| vladutzu09 a răspuns:

Nu se poate conecta o placa video de calculator cu un laptop decat cu un "dock(stand) special" care costa foarte mult.Un astfel de dock special costa in jur de 500$ deci clar nu o sa poti conecta placa video dedicata a calculatorului cu laptop-ul fara acel dock.