| Ana06BB a întrebat:

Cam cat ar costa o reparare pt iphone 5 am si spatele si fata crapat raucrying!

Răspuns Câştigător
| YouAreMyWorseNightmare a răspuns:

Depinde, daca s-a strica dysplayu', daca nu este doar o sticla speciala care costa vreo 20 de euro fata si spate 5 euro deoarece este o portiune foarte mica 25 euro aprox 100 lei in total. Daca s-a dus si dysplayu' ( adica sa nu mai poti apasa sau sa glisezi ). 125Euro vreo 540 lei. Sper ca am fost de ajutor. Multumesc.

1 răspuns:
| HuShEr a răspuns:

Cum e posibil sa ai spatele crapat la iphone 5 din moment ce nu e de sticla?