| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa un calculator 1, 20ghz amd duron pentium 4 hard disk 30 gb 376 mb of ram urgent vreau sa-l vand

6 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

MAXIM 100 lei

| lpavel a răspuns:

Pe asa ceva nu poti cere bani! Mai bine fa-i cadou la cineva sarac care nu-si permite sa-si cumpere unul...

| Niiiicu a răspuns (pentru lpavel):

Frumos raspunswinkinghappyfelicitari

| alexs99 a răspuns:

Pentru un calculator cu acele specificatii ai putea primi in jur de 100 de lei.

| Niiiicu a răspuns:

Cel mult 100 lei, dar mai bine faci cum a spus colegul @ipavel

| Decrepit a răspuns:

Mai bine ia du-l tu la un colectionar nerd, ca sa scoti mai mult de 100 de lei, ca astia mai sunt interesati cateodata de antichitati.Totusi...AMD Duron? N-am mai vazut unul din 2003, l-as lua eu daca n-as avea ce face cu banii.Tu nu te lacomi si cauta unul pasionat.