| DestinyDD a întrebat:

Cam cat ar costa un telefon sony ericsson k850i second hand?

3 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Exista un motor de cautare, se numeste Google. Cine ti'ar raspunde la intrebarea ta, ar folosi acel browser (google). Cred ca ai fi putin mai inteligent/a daca l'ai fi folosit inainte sa pui intrebarea asta. Intra pe www.google.ro si o sa vezi un chenar dreptunghiular unde poti sa scrii ceva. Scri acolo: "Sony Ericsson k850i second hand pret" si vezi ce'ti zice! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13-14-10 mil

| DestinyDD explică:

BrD invata intai sa scrii corect in limba romana si apoi sa-mi raspunzi la intrebare.Succes!