| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa niste buji incandescente

4 răspunsuri:
| Daaanciu a răspuns:

Daca vrei ceva bun sa nu mai am probleme cu ele niciodata, ia-ti BOSCH noi la 40-50ron bucata. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A da am uitat modelul este renault megane diesel 1.5 105 cai

| michael5813 a răspuns:

Am eu de vanzare daca te intereseaza marca champion depinde dac iti sunt bune, noi iar pretul il putem discuta... nu sunt lacom

| Skuze a răspuns:

Bujie incandescenta Ford Galaxy 1.9 diesel Volvo S70, V70 I, II, S80, 850 producator Flennor Germania... » Pret: 35.00 RON
Pretul lor difera in functie de producator ajungand si pana la 121:00 ron si mai sus! FUnda?happy tongue