| MadalinaaIoana a întrebat:

Cam cat costa o mini tableta? Care este diferenta dintre o tableta si o mini tableta ( înafara ca mini tableta este mai mica )? Se poate asculta muzica sau fotografia pe mini tableta? Va rog raspunde-ti la toate intrebarile, dau funda celui mai complex raspuns! big grin

1 răspuns:
| DidiEnL a răspuns:

Pai diferenta intre o mini ' tableta si o tableta este pretul laughing Pe tableta poti face mai multe chestii, tableta vine cu tot cu internet, iar la minitableta nu prea gasesti cu internet. Pe mini'tablet, logic ca se poate asculta muzica sau face fotografii, dar sa stii fotografiile nu vor iesi niciodata la fel de bune ca la o tableta. O minitableta costa cam intre 800 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor :* Primesc funda?! big grin