| pisiiiiii a întrebat:

Cam cat costa o tableta mai ieftina?

FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Laawr a răspuns:

Stiu eu o tableta la 550 lei (atat e pe eMAG) evolio evotab2, adica pentru 550 lei e foarte buna, daca nu vrei sa dai mai mult pe o tableta mai buna iti recomand asta

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu 4-500 RON iti iei o tableta chiar OK, mai ales dupa ce mai scade dolarul un pic. Vezi http://www.mp4nation.net/tablets-phones/ainol-tablets

| AndreyBlackJack a răspuns:

300 lei cea mai ieftina la supermarketuri.

| aBunnyMind a răspuns:

999 lei, dimensiunile Ipad-ului, camera 5mp http://www.emag.ro/......ldro3Speed
899 lei, 10' fara camera in spate. Asta daca vrei ceva mai mare... Cumpara de la eMag, livrare nationala, a doua zi daca ai noroc, fara costuri suplimentare.

Răspuns utilizator avertizat
| pufuletzuu a răspuns:

Http://tabletesecondhand.blogspot.ro/ second hand da no ii super buna merge perfect 1 luna a folosita

| DellYaa a răspuns:

Depinde. O tableta second-hand cat de cat Ok e cam 4-500 de lei. Una noua poate atinge pana la 1500 lei. Depinde la ce o vei folosi