| alinamoise66 a întrebat:

Cam cat costa cea mai ieftina tableta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

De pe la 300 lei in sus.
Nu iti lua sub nici o forma tableta ieftina din magazin ca merg greu, o matusa a dus o adoua tableta de model diferit inapoi la magazin.
Tableta trebuie sa coste minim 600 lei si sa fie un producator mai bun gen Samsung, sa nu fie e-boda, alview, clever si toate astea. trebuie sa aiba maca 1ghz procesoru si 512 mb rami

| zurick a răspuns:

Nu tot timpul ce-i mai ieftin ii mai buna

| YoChriss a răspuns:

Buna! La Orange sunt 2 tablete ieftine. Una este la 260 lei si alta la 300 lei. Ti-o recomand pe cea de 300 lei. Pretul este fara abonament.

| DuncaClaudiu a răspuns:

Depinde. in unele tari sunt mai eftine.

| tisulyna1 a răspuns:

Pai cea mai ieftina tableta e de la 300 lei in sus.

| AlexandruGheorghe a răspuns:

280 lei pe eMAG.ro cel mai bine

| DeiaDeea a răspuns:

Pai de la 250 lei in sus...