| RaveNSaD a întrebat:

Cam cat costa sa ma duc la un service sa imi bage windows 10?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde de service. Windows e gratis. Licenta, timpul lor, e altceva.
http://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY

| CarcotasulVesel a răspuns:

Ti-a dat CM7YRE un link uTube, este foarte bun, iar sa instalezi windows-ul e FOARTE simplu, asa ca te sfatuiesc sa inveti tu, nu sa dai bani la service, mai bine dai banii aia chiar pe stick-ul de pe care o sa instalezi si iti ramane tie dupa aia

totusi, singurul lucru care nu imi place in video ala e ca trimite direct la usb care e o prostie, din cauza ca tool-ul ala mai da kix, chiar destul de des, asa ca in loc de asta, salveaza-l ca iso si apoi pune-l pe stick cu rufus:
https://rufus.ie/
este MUUULT mai bun, si daca gresesti sau nu merge atunci nu mai trebuie sa downloadezi toata imaginea de windows de fiecare data la fiecare incercare

| Illuminati2016 a răspuns:

Mai bine ti'l faci acasa pe gratis cu un activator sau cu licente de pe ebay cu 3-5 lire funda

| Andreibbv19 a răspuns:

50 lei maxim