| NicEbOy a întrebat:

Cam cat costa un Windows Xp Professional Service Pack3?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu mai gasesti in magazine decat 7. Odata cu aparitia 7-lui doar acela se mai vinde.

| MMihai a răspuns:

Se vând licențe de W.- XP numai cu calculatoare Sh.
Acum de vânzare sunt numai Windows 7 cu licență.
Pun și eu o întrebare de copil tâmpit ce sunt : de ce nu descarci de pe net sistemul de operare Ubuntu Linux 11.04 sau sistemul de operare Kiwi Ubuntu Linux, care se pot instala în limba română (eventual în paralel cu un Windows pe același hard ), și care sunt sisteme de operare gratuite și te înregistrezi frumos cu ele și de banii necheltuiți să faci ceva mai bun.

| Flaviius87 a răspuns:

Nu cred ca mai gasesti de cumparat din magazine SP3... poate doar daca il ai tu pe un cd si il activezi online direct de la ei... Daca Windows 7 costa 150 roni, SP3 nu ar trebui sa coste mai mult de 50 roni.

| mFlorian a răspuns:

In jur de 600lei :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe am eu unul
nu l-am folosit
dar e SP 3 din 2004
mai nou
e original
e sigilat
iti dau cd keyu daca vrei pe 80 de ron

| tauretee a răspuns:

Gratis de pe netlaughing

| Fac3b00k a răspuns:

Iti vand eu Windows XP Professional version 2002 cu 300 de lei, foarte convenabil.