| MisterIcs a întrebat:

Cam cât costă un BlackBerry 9800 torch la mâna a doua? Aproximativ...

Răspuns Câştigător
| Petcovici_Cata_1986 a răspuns:

550 ron sunt si mai ieftine depide la ce pret il vrei...

4 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Uita-te pe okazii.ro sau pe mercador.ro...sunt de la 400ron in sus.

| MisterIcs explică (pentru bushyalex):

Dar sunt bune de ceva la 400 ron?

| Petcovici_Cata_1986 a răspuns (pentru MisterIcs):

Da bunicele depinde la ce pret vrei tu ca sunt si mai scumpe si mai ieftine...ti-am zis pretul conteaza. funda?laughing

| bushyalex a răspuns (pentru MisterIcs):

Acum depinde cum arata... daca sunt mai zgariate sunt mai ieftine. poate mai il prinzi in nevioe de bani le iei mai ieftine..eu am cumparat si am schimbat sute pe site0urile astea.