| raduqu a întrebat:

Cam cat costa un laptop cu procesor de 3.00 GHz, cu 2GB de RAM, cu placa video de 512 Mb, si cu spatiu pe disc de peste 100 Gb?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Nu prea sunt laptopuri cu procesoare din astea exceptand cele cu configuratie de gaming...da alea sar de 5.000 de lei in magazin. De ce nu iti iei un laptop cu i3/i5/i7? sunt mai performante decat ce ai zis tu acolo astea au 4gb ram, 1/2 gb placa video si prcesoare de pana la 2. 5GhZ si pretu te asigur ca e acceptabil pana in 2.500 de lei daca le iei din magazin.

5 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Intrebarea este prea saraca in detalii!
Daca vrei sa achizitionezi un laptop anume la mana a II-a, sa ne spui si noua seria laptopului, astfel te putem ajuta. Pe configuratia de mai sus, personal nu dau nici 500 lei!

| JohnnyBi a răspuns:

3 ghz? eu am laptop de 5000 ron (Lenovo y510p sli) si am avia 2.4 ghz laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000-1500 lei

| njohn a răspuns:

Preturile difera la fiecare magazin de electronice, cam intre 1000 si 1500 maxim

Răspuns utilizator avertizat