| anonim_4396 a întrebat:

Cam costa sa schimbi afisajul la telefon?

3 răspunsuri:
| cd92 a răspuns:

Da ce vrei sa schimbi ca nu inteleg, display-ul? Depinde de telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La nokia eu l-am schimbat cu 1300 roni cu reducere, ca era 1500.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oliana, ai dat 13 milioane (rol) ca să schimbi afișajul? Tre' să fii nebun să faci așa ceva.
Prețul afișajului depinde de telefon, un afișaj normal (color, de 2-2. 4 inch, fără touch) costă în jur de 100 de lei, iar manopera 50-100 de lei, în funcție de service. Cu cât afișajul este mai mare (dimensiune, rezoluție, număr culori, cu touchscreen, ș. a.), prețul crește considerabil.