| Cazacliu_Paul_1964 a întrebat:

Cam de pe la sfarsitul toamnei trecute nu mai pot sa ma mai conectez la internet (rds-rcs) prin conexiunea ethernet ci doar prin "dial-up" avand foarte frustranta consecinta de a nu mai putea folosi Windows Store si Windows Apps (pe langa Windows Edge si IE - fara de care nu se poate lansa pagina de pornire pentru GTA V). La conexiunea internet in control panel i-mi arata "unindentified network" ca si la video-tutorialele de pe YouTube care ma fac sa cred ca problema este de la rds si neputinta lor de a mai fce o conexiune ca lumea prin cablu ethernet. Daca se poate vreau sa aflu adevarul si daca este cazul sa-mi schimb internet-provider-ul. Va multumesc anticipat al dumneavoastra Paul Alexandru.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-le un telefon alora de la rcs rds si zi-le ca nu-ti merge netul, sa te ajute.Instaleaza antivirusul Avast, e cel mai bun pentru Windows, recomand sa-l cumperi cu licenta.