| Tifrea_Sergiu_Ioan_1994 a întrebat:

Cine stie de ce nu merge wi-fi? Conexiunea de internet merge normal, dar daca incerc sa ma conectez cu telefonul sau alt dispozitiv nu gasesc conexiunea wireless si cand intru in control >panelnetwork and internet >network connection, iconita cu WIFI imi arata ca NOT CONNECTED. Cine stie cum rezolv problema, cum conectez WI-FI? Dau funda

1 răspuns:
| DomnuCoteaTM a răspuns:

Un restart la router ar fi soluția probabil. Însă, dacă nu merge, încearcă să reconfigurezi routerul și fi atent dacă ai facut conexiunea cu cablurile Ethernet corect. În plus, ce provider ai (operator de internet)?