| zepo a întrebat:

Cand apar boxele X-mini Max II in magazinele din Romania?
Sau va rog frumos un site strain de unde se poate comanda pentru Romania. Am cautat si eu, si pe play.com nu trimite in tara noastra.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt în România din cauza distribuitorilor, iar cum țara noastră nu are o reputație prea bună, nici n-ai să vezi site-uri străine să trimită aici.
@Alina, chiar așa de greu e să dai copy/paste? http://www.google.ro/......tp?/search

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur n-ai gresit denumirea? sau intre ele este virgula? pentru ca google nu-l recunoaste ca si denumire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@luchass eu nu l-am gasit, am cautat cu google.ro, tu probabil co google.com, dar stii ceva modul de adresare conteaza, pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma simt prost chiar asa mai asa eu sunt fat de 4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O perioada se puteau gasi la Depozitul de calculatoare si pe www.dcshop.ro dar vad ca le-au scos din oferta... am avut si eu anul trecut dar s-au stricat. si vreau sa-mi cumpar altele dar nu mai gasesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti gasi boxele X-mini originale pe site-ul www.fungadgets.ro

| sharpbcd a răspuns:

Zepo, exista in Romania, aduse direct de la sursa din Singapore. Deocamdata nu mai sunt pe stoc insa apar in 1-2 saptamani, sunt deja comandate. Nu gasesti site-ul pe google pentru ca e destul de nou si produsele sunt adaugate recent.
link-ul e: https://www.fungadgets.ro (daca nu am voie sa postez link-uri, imi cer scuze pentru spam)

| sharpbcd a răspuns:

Https://www.fungadgets.ro/......eaker.html
Sunt in Romania. Stocul s-a epuizat insa intra urmatorul transport in cateva zile. Informatie maxim de sigura!;)
Pretul e mai mic decat dincolo. Daca nu e, scrie-le si o sa-ti raspunda.

| sharpbcd a răspuns:

@luchass, nu e chiar asa simplu sa aduci produse faine dar fara o piata mare, insa sunt si distribuitori care se descurca.