| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare iOS 13?

La ce oră?

13 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Apple nu da niciodata ora fixa. Il pune si atat.

| Catrice a răspuns:

25.09.2019, 22:45 GMT

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Pe 25?! Unde scrie?

| Bizon95 a răspuns:

De ce il astepti asa de tare?!?
are 13 in fata si e MAI PROST decat ala de dinainte

insa in orice caz, mercic, acum imi fac update la iOS 12.4.1 pe tableta CA SA NU pun 13 big grin

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Nu pentru 13 in fata, ci pentru dark mode si keyboard swipe, geniule

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaaaa, DAAAAAAAAA
si cele enspe mii de bug-uri, ca orice iOS nou nout si deci insuficient testat, adica, ca de obicei
plus ca o sa mearga MULT mai prost daca ai un device mai vechi de 3 ani

ghici cine e "geniu"

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si un moment, ai spus dark mode?!?
Android vechi antic si de demult are solutie de themes (nu numai dark mode, dar orice idee de theme gasesti in store) de cativa ani, BUNI... in sfarsit POTAILE de la Apple au catadixit sa dea drumul si la clientii lor, asa, de mila si de sila si la pachet cu un iOS nou nout si plin de bug-uri?!?

deja m-am enervat pe tableta mea, PENTRU APPLE STIE MAI BINE DECAT MINE CE AM EU VOIE SA FAC SI CE NU, CU CONNEXIUNEA **MEA** LA 4G (nu a lor, A MEA), asa ca NU ma lasa sa fac un update PRAPADIT de 66.4M pe 4g, ca poate raman fara trafic... deci eu sunt un copil mic care nu e lasat la olita fara sa fie dus de manuta, CA ASA VREA APPLE

Apple si tragi apa la veceu angry

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Da, de asta un Android se lăguieste si se autodistruge in maxim 2 ani de la prea multa "libertate". Nu degeaba Apple sunt asa stricți in privinta sistemului de operare.

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

THEMES e o chestie de minim bun simt, NU de "libertate" nu ti-am povestit de restrictiile Apple interne si alte chestii tehnice, ci de o simpla idee de culoare, DACA ATATA LUCRU LE DESTABILIZEAZA AMARATUL DE SISTEM DE OPERARE, eu mi-am dovedit cazul negru pe alb, multumesc de confirmare

in plus NU ai zis nimic de manuta si olita, aia nu iti zgarie deloc fetish-ul cu iPhone, deloc, deloc? tongue

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

Poate tu ai fetish-uri cu telefoane. Eu unu, nu laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lul
imi pare rau, dar se pare ca ai un fetish cu iPhone si nu iti dai seama, la cat de tare aperi cu dintii Apple, le inghiti propaganda si ignori idei absolut revoltatoare despre Apple, oricat ar fi de clare

asta e, lasa ca nu mori d'aia tongue~~~~

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Huh? Dacă îți spun că și acum folosesc un galaxy S3 care merge perfect, ma crezi?