| vl96cos a întrebat:

Cand apare iphone 5?

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

La anul, de obicei, in octombrie.

| Lipsa47 a răspuns:

Poi zvonurii de la Apple ar spune ca in vara lui 2012 dar iti spun ca nu va si asa bestial cum cred totii deoarece inventatorul Apple si iphone a murit neavand timp sa spuna toate ideile pe care lea avea din ziua can acel om a murit Apple a decazut foarte mult.

| aLiaLi a răspuns:

Cat de enervanti poti fi astia cu "funda?", Doamne cum a ajuns site-u...macar de ar da un raspuns coerent si inteligent sa-si merite "funda"(care pare sa le ofere mancare si aer)

| aLiaLi a răspuns:

Pot*

| RaduHD a răspuns:

A fost anuntat in 2012 happy Funda?

| AnonymousSs a răspuns:

Ieri

| crysty1067 a răspuns:

In 2012 in vara prin August asa dabea a aparut iphone 4S dar au ajuns de tot caca** firma deoarece Dumnezeu sal ierte acel om a murit el a facut aceasta firma cunoscuta si acum astia o strica de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mainebatting eyelashes

| Juiana a răspuns:

In noiembrie a aparut