| Anynamee a întrebat:

Cand apare Iphone 5?

9 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Inainte de i phone 6 happy

| Kylexy a răspuns:

Daca e ca in videoul dupa youtube e ceva de domeniul SF telefonul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| ndc a răspuns:

O sa apara cand are chef Apple. Probabil pe la sfarsitul toamnei, ca sa se sincronizeze cu iOS 5.
Nu-i baga in seama pe aia care zic ca a aparut deja, daca aparea iPhone 5 ar fi fost pe prima pagina a site-ului Apple.

| gicuu1997 a răspuns:

A aparut deja, in Italia un astfel de telefon costa intre 800 si 1100 euro, as vrea si eu unul, uite si un video: http://www.youtube.com/watch?v=lzsBwnv_dAg fundă?

Răspuns utilizator avertizat
| ShiftyIsXtreme a răspuns:

A aparut dejastraight face

| Honeydew a răspuns:

Marti sau miercuri apare, nu stiu sigur tongue