| ICanSeeAll a întrebat:

Noul meu telefon samsung nu este recunoscut de pc cand incerc sa folosesc usb-ul.Nu am primit nici un cd. Trebuie sa instalez ceva inainte? Sau doar bag cablurile? Imi scrie"device not recognized". Ce fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un driver si descarca-l apoi instaleaza-l si iti va functiona!

| Striker14 a răspuns:

Mai intai, trebuie sa descarci Samsung Kies (http://www.samsungapps.com/about/onPc.as)
Dupa aceea instalezi kies si cuplezi telefonul la calculator.