| darius111222333 a întrebat:

Cand bag steam guard pe telefon trebuie sa platesc ceva? Am 5e pe tel.
Daca pun iteme pe siteuri de pariuri platesc ceva? sau daca fac trade platesc ceva?

Răspuns Câştigător
| DumitruMarcel a răspuns:

Nu, nu iti ia deloc bani.

3 răspunsuri:
| nukemdfkz a răspuns:

Bună seara Darius, nu, nu plătești nimic, doar vei avea o perioadă de 7 zile de așteptare până când vei putea face trade!

| DumitruMarcel a răspuns:

Daca il bagi pe telefon nu va mai trebui zilele alea (12-15 zile) sa le astepti cand faci trade. Vei avea un ban la market si la trade timp de 14 zile (sau mai putin). Nu o sa iti ia nici un ban din wallet.

| darius111222333 explică (pentru DumitruMarcel):

Eu am 5Euro pe telefon imi ia din bani cand trimit codu de confirmare la ei? imi da un cod pe telefon si trebuie sa il scriu la iei inapoi imi ia bani?