| InF3CT a întrebat:

Cand caut ceva pe google imi arata niste scrisuri mic..folosesc chrome.cum fac sa arate ca de obicei?

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- Il dezinstalezi si reinstalezi. Inainte de a face asta, daca ai link-uri favorite, du-te pe "bookmark bar"
-click dreapta-Bookmark Manager-in fereastra care se deschide, te duci pe "organize" si alegi
"Export Bookmark to HTML File."
-Te intreaba unde, alegi Desktop-Save.
-Dupa ce ai instalat Chrome, te duci exact la fel, numai ca la "organize" ai
functia "import bookmark from HTML File".

| єχcєєℓ a răspuns:

În timp ce ești pe Chrome ții apăsat CTRL și miști rotița de la mouse și astfel mărești sau micești dimensiuniile.Baftă.

| KrEaThYvE a răspuns:

Dezinstalezi si instalezi big grin funda?

| InF3CT explică (pentru KrEaThYvE):

Pai si daca dezinstalez nu pierd toate datele?

| Caddy1609 a răspuns:

E posibil sa fi dat zoom-ul mic din greseala(se intampla des) pentru a mari tine apasata tasta "ctrl" si tasta "+" (sau "-" daca vrei sa micsorezi) bafta!

| InF3CT explică:

Stiu asta dar nu imi apare asa..nu stiu cum sa va zic..intru in chrome caut ceva pe google si rezultatul mi-l da pe coloane nu ca inainte.am facut un screen.pot sa-l pun aici sa vedeti?

| InF3CT explică:

File:///C:/Users/Smokes20/Desktop/F%C4%83r%C4%83%20titlu.png

| CoOoco a răspuns:

Sus in colt, sub X apar 3 liniute una sub alta. Apesi acolo, si scrie undeva "Zoom"..si iti setezi tu cum vrei sa fie scrisul! :*