| anonim_4396 a întrebat:

Cand conectez USB-ul la telefon si la calculator sa pun poze pe telefon, imi spune ca ca nu s-a putut instala Hardware. Atat. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce telefon?

| valentin75 a răspuns:

Salut! Nu ai spus ce telefon ai, poti intra pe pagina producatorului sa iti iei acel soft pentru computer. Trebuie sa existe o suita pentru telefon. Iti lipseste ceva de la usb-uri, ar trebui un update, ori instalezi driver booster si vezi daca ai probleme la drivere. Cel mai bine instalezi softul de la producator. E normal sa-ti spuna asa, nu-l recunoaste ca device. Bafta!