| versus_5038 a întrebat:

Nu imi merge cablul de date de la telefon (nokia 5800d-1). Adica il conectez la calculator si imi spune ca trebuie sa instalez ceva hardware, dar dupa aia imi spune ca nu s-a putut instala din cauza unor "missing hardwares". Mentionez ca nu am niciun cd la telefon. Se poate sa fie din cauza ca nu am card de memorie? Daca nu ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| cucu a răspuns:

Cauta pe google Nokia usb cable driver apoi instaleza-l. nu iti trebuie nimic din cate stiu daca ai pc suite