| JungleFish a întrebat:

Cand deschid calculatorul nu imi apare nimic pe desktop.nici macar bara de start nu imi aparesad Nu face asa tot timpu...isi revine peste cateva minute. L.am scanat de virusi cu avast.ul insa nu a detectat nimic. Care e problema?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Una din ele e că ai prea multe programe ce pornesc o dată cu windows-ul.Dezactivează cele ce nu îs utile cum ar fi messenger-ul sau star-up ul de la java. Dacă ești novice ia legătura cu mine în privat și îți asigur suport pentru asta.Pentru asta trebuie să ai instalat team viwer asta ca să te pot rezolva.Succes