| Biencutza_1551 a întrebat:

Cand deschid internet explorer imi apare ceva de genu ca trebuie sa pun o parola si stiu parola dar mie sila sa o scriu de fiecare data cand deschid alta pagina asa ca folosesc internet Opera, spuneti-mi va rog cum sa fac ca Opera sa fie serverul meu sau sa nu mai trebuiasca sa scriu parola si sa o dezactivez daca stiti. Dau fundita daca ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| Alien a răspuns:

Logheazate ca administrtor pentru ca accesul tau este restictionat la web si foloseste Firefox!