| ctina a întrebat:

Cum pot sa dezactivez o chestie pe calculator care de fiecare data cand il deschid imi apare pagina respectiva de internet? adica nici nu pun mana pe computer si se deschide singura.Nu e un homepage. E un site cam dubios sincer, nu stiu cum s-a activat. Help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e laughing e o chestie, un virus daca zici ca se deschide singura fara sa faci nimic, eu cand eram imi mic si navigam pe tot felul de site-uri de 2 bani am luat si eu asa ceva si nu am scapat de el pana nu mi-am reinstalt windows-ul...iti sugerez sa faci la fel, altfel slabe sanse...

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate spui mi se pare ca se comporta ca un toolbar, asa ca poti incerca sa o stergi ca pe un toolbar: Tools/Manage Add-ons si daca apare aici clic pe ea si la Settings bifezi Disable si dai OK. Succes si numai bine!

| anonim's a răspuns:

Draga prima data cauta pe net sa-l descarci si sal instalezi descarca google crome este si in romana apoi dezinstaleaza internet explorer ca e nasol

| Markus_4003 a răspuns:

Dar cel mai bine ea si te foloseste de mozila firefox este un browser ft bun poate gasesti aici ceva http://www.caragiale.ucoz.com/load

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata nu stii nuk

| bogdanalin a răspuns:

Am si eu aceeasi problema spune mi te rog cum ai rezolvat o

| ctina explică (pentru bogdanalin):

Am reinstalat windows-ul