| morosanu55 a întrebat:

Cand deschid un video cu Vlc merge perfect si cand deschid al doilea videoclip in loc sa-l inlocuiasca pe primul, le reda pe amandoua in acelasi timp. Unde trebuie sa umblu sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

E un avantaj ca un program sa ruleze 2 fisiere simultan. Le inchizi manual pe cele pe care le vrei inchise. Poate ar trebui sa iei o versiune mai veche a softului, care ruleaza un singur fisier odata.

4 răspunsuri:
| morosanu55 explică (pentru Lioana):

Eu care ma uit la 200 de videoclipuri cand stau pe Pc, e fain sa se deschida pe tot ecranul toate...am zis ca downloadez o versiune mai noua, mai bine-i dadeam pace cu new version...asta a fost rezolvarea: old version.
thank you

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Dazinstaleaza vlc cu toate fisiierele legate de vlc si reinstaleaza din nou

Bula
| Bula a răspuns:

La setari, de-bifeaza optiunea de rulare a mai multor sesiuni deodata.

| Lioana a răspuns (pentru morosanu55):

Cu placere! Intr-adevar la deschiderea fisierelor video poate deranja aceasta capacitate de multitasking.