| Adella05 a întrebat:

Dau fundita! Am o problema: Nu merge sa deschid nici un video din calculator! Cand deschid un videoclip de exemplu luat de pe mobil imi apare : BS.Player nu poate reda fiºierul media.
Nu aveþi codecurile necesare instalate, fiºierul este compromis sau nu este un fiºier media.
Ce fac?sad.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Instaleaza pachetul asta de codecuri: http://www.cccp-project.net/

Răspuns utilizator avertizat
| selfie a răspuns:

Fisierele din telefon nu se pot deschide. Nici mie nu imi merg! Dai pe un film de exemplu si dai click dreapta si open with si alegi programul big grin Eu folosesc tot BS.Player pentru ca gaseste subtitrarile big grin

| Adella05 explică:

Imi mergea inainte sa le deschid.dar de cand mi-am reinstalat windows`u nu mai imi merge...Trebuie sa instalez un program sau cevaconfused?