| costi900 a întrebat:

Am o problema, de ceva timp mi-am bagat windowsu din nou. si imi merge foarte greu sa umblu prin el... si pe net la fel dureaza cv timp sa deschid google. cum rezolv?winking mersi

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Inceasca mai intai o scanare sa vezi daca ai vreun virus, daca nu, reinstaleaza windowsul(daca in primele zile dupa ce l-ai reinstalat mergea tot la fel, atunci cauta altul)o.
O alta varianta ar fi si de la hdd.-incearca o defragmentare, un clean-up hard disk.este posibil chiar ca hardul sa dea erori.cauta pe net informatii cu privire la HDD REGENERATOR-este un soft de regenerare al hdd.