| Alexandru931 a întrebat:

Cand deschide laptopul mi se blocheaza desktopul, nu pot intra nicaieri. Ar putea fi de la windows? Virusi nu am sigur. Ce alta cauza ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

E de-ajuns să fie un conflict între două softuri sau o eroare prin registru.
Mie în general când mi se întâmplă chestii de genul, apelez la un live CD de Ubuntu ca să-mi salvez datele din partiţia cu Windowsul (presupunând că nu o pot accesa), iar apoi schimb Windowsul.
Ai putea încerca happy

1 răspuns:
| darius19 a răspuns:

Schimba windows-u