| whiteviper98 a întrebat:

Cand devii senior? Dupa cat timp/la cate funde?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Statutul de senior nu se capata dupa numarul de funde ci trebuie sa ai date minim 100 raspunsuri in comunitate si sa ai minim 10 zile de la prima logare.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ai 10 zile de la prima logare si 100 de raspunsuri realizate in TPU.

| whiteviper98 explică:

Multumesc tuturor! Funda i-o dau lui "Asiguratorul" pentru ca a raspuns repede si corect.

| Elsiane a răspuns:

Ca să devii senior nu îţi trebuie un anumit număr de funde, îţi trebuie 100 de răspunsuri în 10 zile de activitate în comunitatea TPU. Iar următorul grad (şi ultimul), adică gradul de EXPERT nu ţi-l dau decât adminii de pe TPU, când cred ei că eşti pregătit. Userul anului va fi anunţat în fiecare an cu gradul de EXPERT şi USERUL ANULUI, pe care tot adminii îl oferă.

| YumiSukinanda a răspuns:

Dupa 100 de raspunsuri date, si cel putin 10 zile dupa logare. dupa ce ai mai mult de 100 de rapsunsuri macar 1 raspuns castigator si 10 zile de la logare, poti deveni senior! funda?

| Pisique a răspuns:

Poți să ai și 300 de răspunsuri necâștigătoare și 20 de funde dar nu ești senior.
Trebuie să ai 10 zile de la logare ca să fii senior happy.
Scuze dacă am greșit -.-"

| veronica3513 a răspuns:

Dupa ce dai raspuns la 100 de intrebari.