| Merry24 a întrebat:

La cate funde esti senior?

Răspuns Câştigător
| comediant a răspuns:

Unii doar p/e a avea statut de senior doar dau raspunsuri, raspunsuri fara un pic de logica, asa ca mai bine nu te grabi sa acumulezi 100 de raspunsuri, mai bine scrie un raspuns in loc de 20 dar ceva ce sa fie de ajutor, doar nu ne intecem aici.happysucces

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 .

| AndreiZz a răspuns:

MUlteeee xD E vb de raspunsuri nu de funde maitongue

| xUrsuletz a răspuns:

Nu iti trebuie funda ca sa fii senior...
Tot ce iti trebuie este 100 de raspunsuri si minimum 10 zile de activitate

| Jαne a răspuns:

Iti trebuiesc 100 răspunsuri!

| Xeniaa a răspuns:

Tre sa faci 100 de raspunsuri si te faci senior funda?

| dindu a răspuns:

Nu depinde de funde ci sa ai 100 de raspunsuri date happy. funda?