| Kamakura a întrebat:

Cand intru in Facebook imi zice Certificat de server nevalabil

Ajutati-ma (stiu ca am mai pus odata intrebarea aceasta dar a aparut iar problema si nu se rezolva prin reglarea timpului la pa)

Răspuns Câştigător
| Valentyn22 a răspuns:

Este un bug la google chrome normal te ajtua da dai Ctrl+W cand ai mai multe ferestre deschise dar tias recomda un al brwoser ia Mozilla sau Opera.

4 răspunsuri:
| Yoshi87 a răspuns:

Pai...Trebuie sa intru cat mai des ca altfel iti sterg contul sau ceva de genu`. Nu ti-a dat mesaje ca ai notificari in asteptare?

| Valentyn22 a răspuns:

Schimba brwoserul.Ce browser folosesti?

| Vasi_Vasilica_1992 a răspuns:

Ce sa raspund ca imi apare si la whatssap asa ceva