| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cand intru in jocuri pe PC imi apare ba ecran negru, ba revine la normal, asta pe full screen. Oare de ce?

21 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Driverul placii video, vezi ce placa video ai si instaleaza driverul potrivit. Stiu ca am patit-o candva si eu

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si pe windowed? Doar cand intrii in jocuri?
Revine la normal si asa sta? Sau doar cand faci tranzitia pe fullscreen?

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai uneori este normal sa faca asa, scurt, o fractiune de secunda.
Intreb sa stiu dupa ce se intampla, cand intrii in jocuri face asa, dupa se oreste? Revine iar? Peste cat timp? Sau nu mai face asa dupa?

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pai tot nu este ok laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ma bucur atunci big grin

Distractie sa ai! ^_^

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Oh, clasic laughing

Ma bucur ca merge.

| LPCTSTR a răspuns:

La intervale sau doar la inceput?

| Nemessys a răspuns:

Te-ai lasat de cercetat religia? laughing

| Nilsson a răspuns:

Pentru că nu te-ai rugat să îți meargă PC-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Îți zic eu, la cât folosești calculatorului să faci lucrarea diavolului, sigur e posedat de face așa. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme la driverul plăcii video.(am avut și eu problema)
Încearcă să intalezi un altul care se potriveste dupa specificațiile aceluiași PC.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, dovedeste-mi.